Overige seniorentoernooien

ZSB-kersttoernooi 2017

Voor volgens mij de 4de maal alweer heeft Goeshet ZSB-kersttoernooi geörganiseerd. Na twee maal “Het Wilhelminahuis” en vorigjaar in “De Vroone” in Kapelle, hielden we het dit jaar iets dichter bij huis,door in ons “nieuwe” clublokaal in de Bowling te spelen. En daarmee ook gelijkhet schaakjaar hier af te sluiten.

Lees meer: ZSB-kersttoernooi 2017

Oliebollen toernooi (laatste post van het jaar)

Hier een kort verslag van het Oliebollen toernooi. Het ziet er op dit moment daadwerkelijk naar uit dat dhr. Verburg het niet voor elkaar gaat krijgen dit jaar nog de eindstand + evt een verslag van het, door YT met 9 uit 9 gewonnen, kersttoernooi online te krijgen. Bij het Oliebollen toernooi minder Goes succes. Het is daar natuurlijk altijd net wel of net niet...

Lees meer: Oliebollen toernooi (laatste post van het jaar)