Home

Beau wint Open Avonden Toernooi

Het jaarlijkse  toernooi op 3 avonden na het Schoolschaaktoernooi is gewonnen door Stap 3-er Beau. Met 7,5/9 had hij maarl iefst 3 punten voorsprong op de nummer 2 Thomas. Het aantal schoolschakers viel (mede door een onduidelijke aankondiging) wat tegen met 3 in totaal. De eindstand:

 

Rangschikking na Ronde 9 - 2-12-2011 - Layout 1.
PosNaamPrtWRVScoreSByeWrst
1Beau Calberson96217.0-1041.0
2Thomas Appelo64114.50042.5
3Timo Copal64024.00045.0
4Kasper Zweedijk93244.0-1040.0
5Yuri Copal63123.50044.5
6Kim de Jong93153.51044.5
7Sander Geluk33003.01050.5
8Quinten Kaat33003.01047.5
9Tom Hoekstra51223.0-1138.5
10Jelmer Appelo62132.52042.0
11Imme Luscombe21012.00138.0
12Tom61141.50036.5
13Carmen Huisman31021.0-1038.0
14Elize Luscombe20021.00133.0
15Angelo Goovers61051.00032.5
16Reimer Nijse30120.5-1034.0