stand na ronde 4 50+

Naast het chess960 was er ook weer de 50+ competitie voor de senioren die een iets rustiger tempo en een gewoon partijtje willen spelen.

Helaas niet veel gezien van deze partijen, alleen de pot tussen Ben en Bram iets gevolgd, maar ook daar valt weinig over te schrijven, dus hierbij de uitslagen en tussenstand.

 


Interne competitie 2014-2015 - Omnium - Groep 1

Partijen in Ronde 4 - 6-3-2015.

1Jo Tholenaar-Jan Stevense1-0
2Ron Blok-André Geertse0-1
3Bram Dronkers-Ben Flore0-1

Afwezig

Matthijs Botman-Afw met bericht

Interne competitie 2014-2015 - Omnium - Groep 1

Rangschikking na Ronde 4 - 6-3-2015 - Normal ranking.
PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrAMBAClBye
1Jo Tholenaar32013.0119.04.75001
2André Geertse22002.70-110.07.00200
3Jan Stevense20111.80-17.02.25101
4Matthijs Botman21011.7018.03.50200
5Ron Blok31111.5025.51.75000
6Ben Flore21011.3-1-24.51.75100
7Bram Dronkers20020.7015.01.00200