Stand interne competitie na 13 ronden

De 13e ronde van de competitie werd gespeeld op vrijdag de 13. Uw verslaggever won in 13 (!) zetten van Rien de Bock, die wel wat vroeg opgaf. Spooky! Door deze zege blijft de voorsprong van meer dan 3 punten in stand. Louis is nu de naaste belager door te winnen van Hans die nu plaats 3 met Erwin deelt. Dit kwam door een zenuwslopende overwinning op Rinus. Erwin had nog 5 seconden en stond verloren, Rinus met nog meer dan een halve minuut had zijn klok echter niet in de gaten en ging door de vlag. De stand:

 

Rangschikking na Ronde 13 - 13-1-2012 - Normal ranking.
PosNaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrAMBBye
1Joey Grochal11101011.8-1-1100.585.500
2Louis Nieuwenhuijse107038.701102.560.310
3Erwin Kloosterman85037.72396.551.320
4Hans Welten115247.7-3-394.046.001
5Rinus Burgerhoff127057.30-194.549.810
6Niels de Feijter84137.20-290.042.020
7Rien de Böck104247.00191.542.000
8David de Feijter94146.8-1-183.534.510
9Jo Tholenaar72236.71285.034.821
10Joop van Ruler22006.00-195.554.360
11Maxim le Clercq62226.00-185.039.550
12Rudy Boogert63035.72287.538.860
13Joey van de Braak52125.51185.542.570
14Marlies Kloos32015.3-1-188.546.060
15Remco van de Braak51225.31180.535.571
16Joris Verburg72055.31171.023.531
17Ben Flore73045.0-1-280.534.060
18Leen Verkerk114074.71174.525.020
19Jan Stevense114074.71173.025.020
20Els Rooijakkers20024.00-171.530.360
21Bram Dronkers41034.0-2169.029.861
22Ron Blok81073.3-2-165.014.330
23Patrick Klein Bronsvoort10010.31178.536.010