Home

NK Jeugd bijna voorbij

Nog 1 ronde en dan zit het NK erop. Eliza verloor niet geheel onverwacht van de oppermachtige Anna Maja Kazarian (die haar favorietenstatus wel volledig waar maakt...) Tot Pd2? stond Eliza maar een tikje minder maar daarna was het vlot uit. Concurrente Lydia speelde remise en ook een ander meisje ging Eliza nog voorbij voor plaats 3. Ze staat nu 5e op 3,5 uit 8 en moet de laatste ronde met zwart tegen 858... Geconcentreerd blijven is de opdracht. Vrijwel het gehele toernooi hebben Eliza en Lydia gelijk gestaan en toch zijn ze elkaar ontlopen. De indeling van de 8ste ronde lijkt beslissend te zijn geweest want Lydia krijgt in ronde 9 ook een lage. Eliza is dus afhankelijk van fouten. Het andere meisje (Feline Waardenburg) speelt tegen Cathelijne Sanders dus een zege zou normaliter ieder geval plaats 4 moeten opleveren.

Bent probeert ronde na ronde van de 0 te komen maar ook in ronde 8 geen succes. Nog 1 kans. Het zou leuk zijn om de voorspellingen van bepaalde mensen toch te kunnen ontkrachten (al zei de persoon in kwestie ook dat er in 9 ronden genoeg kansen zijn omdat een opponent een keer een stuk oid kan weg geven. Morgen dan dus maar...)