Home

Freek actief op Pupillendag

Net zoals vorig jaar was Freek ook dit weer actief op de Pupillendag in Waalwijk. Vader Joris doet verslag:

Als Zeeuws kampioen was Freek Meijaard geplaatst voor de Nationale Pupillendag 2015. Hij kwam op 20 juni uit in de categorie G. Freek was verkouden en mede daardoor niet scherp tijdens dit 'NK' in Roosendaal. Hij eindigde op 2 uit 7 en dat was toch wel teleurstellend.

 

De dag begon best aardig. Gekoppeld aan de gedoodverfd winnaar Yichen Han hield hij het best aardig vol maar delfde toch het onderspit. Daarna tegen een zwakke tegenstander blunders en tegen een betere tegenstander ook geen succes. Na de lunch pakte hij twee opeenvolgende punten. Daarna weer twee partijen met blunders. Gewoon niet fris en scherp. Goed oefenen en volgend jaar beter.

imagebam.com imagebam.com