Rapid 1

De eerste avond van de rapid is weer begonnen. De schakers waren van 4 ronden voorzien.

Jos en Louis staan gedeeld eerste met 3.5 uit 4 omdat ze remise tegen elkaar speelden. De Joey's op plek 3 en 4 met allebei één nederlaag. David staat op 2.5 en Joop op 2.3 omdat hij eerder wegging. Jo, Niels, Matthias en Yoran moeten genoegen nemen met 2 punten. JG (Jari) had 1.5 en Arjo, Rob, Joris, Jefta en Ron hadden één overwinning. Niemand ging zonder punt naar huis.

Yoran speelde remise tegen David en won van Rob, net als Joris. Verder waren de uitslagen redelijk normaal.

Verder was ook leuk dat Jefta van Steijn zijn debuut maakte bij de senioren. Na tegen vriend Jari te hebben gespeeld kon Jefta zijn eerste punt tegen Ron binnenslepen! Hopelijk doen er de volgende keer meer jeugdspelers mee.

We gaan zien wie er uiteindelijk de winnaar wordt!

de tussenstand