HWP-toernooi

37 schakers deden op 21 september mee in Sas van Gent aan het Grand-Prix toernooi. Goes leverde 25% van het deelnemersveld met 9 deelnemers. Dat leverde ook nog een Raindropchess set op. Zoals altijd was het een leuk toernooi, met een prijsvraag en voor iedereen nog een prijsje.

EFGH groep. 

Stijn deed voor het eerst mee aan het een schaaktoernooi buiten Goes en deed dat heel goed. Hij was 9e geworden van de 21 en scoorde 5 uit 9.

Niels zat daar een half puntje boven met 5.5 en een 6e plaats.

Phong en Tiffany deelden samen met Berk Mustafov de derde plaats met 6 punten. Tiffany werd 4e en Phong 5e.

De indelingen en uitslagen zijn er niet, dus ik weet niet of er nog Goese derby's waren en hoe die zijn afgelopen.

 

ABCD groep.

Kenny werd 13e van de 16 met een score van 2.5 uit 7.

Er was een hele groep met 4 punten. Van plaats 5 tot 9. Jefta werd 8e, Lars 7e en Norah 5e. JG werd derde met 5 punten.

Lennard Duynkerke werd toernooiwinnaar met 6 uit 7. De situatie voor de laatste ronde was zo: JG, Lennard en Lander hadden allemaal 5 uit 6. JG kreeg de zwaarste tegenstander, en in gewonnen stelling gaf hij een toren weg. Lennard werd dus eerste en D-tje Lander tweede. Extra zuur was dat Lars hierdoor niet eerste werd bij de C's.

JG werd 2e in AB, Lars 2e in C, Norah 2e in D.