Lars, Patrick en Carlo op kop in jeugdcompetitie

Net als de interne senioren competitie is ook de jeugdcompetitie weer begonnen. Zoals in de titel valt af te lezen staan Lars, Patrick en Carlo aan kop.

De competitie is alweer 2 weken bezig. In tegenstelling tot de voorgaande jaren doet JG niet meer mee. 

Patrick won van Milo aan 'bord 1'. De ervaren Lars won van Bryan die nog maar net nieuw is op de schaakclub. Carlo won van Jefta (die ook nog maar net nieuw is) in een spannende partij. Van Bas en Kenny en Allison en Tiffany zijn om mysterieuze redenen geen uitslagen. Norah die nog maar 2 weken op de schaakclub zit verloor van de ervaren Dave. Fedde won van Anna, die ook nog maar net nieuw is. De 'F-jes twist' van Phong en Niels werd deze keer in het voordeel van Niels beslist. Gert-Jan won van Lucas, maar om (dit keer echt) mysterieuze redenen staan er bij Gert-Jan nog geen punten. 

Over 2 weken is het jeugdtoernooi van Sas van Gent. Het zou leuk zijn als we met een grote groep jeugdspelers konden gaan! Doen jullie ook mee?

de stand