Klik snel op lees meer

Aangezien Norah en Jefta allebei afwezig voor club hebben en een examen gemaakt hebben, denk ik dat Patrick dat ook heeft gedaan. In ieder geval staat hij aan kop. Net als voor de senioren is dit een verslag voor de afgelopen 2 weken. 2 weken geleden was het niet zomaar een clubavond, maar wat dan wel... De spannende ontknoping krijgt u als u op Lees Meer klikt...

De kinderen leerden noteren en speelden daarna een lange partij.

 

 

Niet spannend? Oké. 

Maar het is wel zo. Ik maakte aantekeningen voor de kinderen en we gaan de partijen nog een keer analyseren, om vooral dingen zoals paarden naar de rand uit het spel van de kinderen te halen. De partijen werden voorheen wel genoteerd maar niet geanalyseerd.

Carlo en Lars speelden gewoon 15 minuten pp. Dit werd remise.

Ik kan wel alle uitslagen op gaan noemen, maar die kan u ook zien als u op de stand klikt. De top 5 is in elk geval zo: 1. Patrick 2. Lars 3. Carlo 4. Jefta en 5. Bas. Zaak voor de andere kinderen om daar ook in te komen!

de stand