Van Sighem - Van Steijn

In de jeugdcompetitie heeft afgelopen vrijdag ronde 7 plaats gevonden. Speelde Lars van Sighem tegen Norah van Steijn terwijl kleine broer Niels tegen grote broer Jefta speelde. Er waren natuurlijk ook nog andere partijen.

Carlo Geertse staat al sinds ronde 4 een vol punt voor op Lars van Sighem. Deze keer wist Carlo van Bas te winnen. Op 'bord 2' speelde zogezegd Niels tegen Jefta. Dit werd remise. Jammer voor Jefta want nu raakt hij wat meer achter op Carlo. Norah speelde tegen Lars het Russisch maar na 1. e4 e4 2. Pf3 Pf6 3. Pxe5 Pxe4 gaat het fout. Je moet eerst 3... d6 spelen. Norah verloor ook uiteindelijk. Het werd dus 1,5 voor de Van Sighems.

Zwart was succesvol vrijdag, want bij de overige 4 partijen won zwart. Je wil wel Nguyen heten want Phong, Kenny en Tiffany wonnen allemaal! Van respectievelijk Allison, Lucas en Bryan. Milo won van Gert-Jan. Anna heeft helaas nog geen punt gescoord, ze had vandaag een bye.

Carlo staat dus zogezegd een punt voor op Lars, terwijl Lars weer 0.3 voor staat op Jefta. De top-3 staat ook nog in handbereik voor Niels en Bas.

de stand