Goes nipt ten onder tegen Landau op steroids

Na een uiterst pijnlijke nederlaag in de eerste ronde kunnen de kampioensambities na ronde 2 daadwerkelijk de ijskast in. Tegen titelconcurrent (?) Landau werd nipt met 4,5-3,5 verloren. Daardoor staan we nu zelfs helemaal onderaan, maar dat stonden we vorig jaar ook na 2 ronden natuurlijk... De vorige ronde was Landau nog met een (nauwelijks derde klasse waardig) team opgekomen met net boven de 1900 gemiddeld. Nu, in deze thuiswedstrijd, waren de drie zwaktste spelers van team 1 vervangen door 3 spelers met elos van 2100-2200. Dat maakt natuurlijk nogal uit. Het ratinggemiddelde vloog daarmee naar bijna 2100 gemiddeld. In de Belgische hoogste afdeling is het heel gebruikelijk om met uiterst variabele samenstellingen te opereren. In de Nederlandse 3e klasse is het toch opmerkelijk te noemen. We gaan de komende ronden zien welke opstelling de 'outlayer' was. In ieder geval waren wij, ook nu, zeker niet kansloos. Een wedstrijd die de hele middag rond de 4-4 lag viel net verkeerd voor de Zeeuwen van boven de Westerschelde. Voor de gelegenheid speelde Erwin mee in team 1. Team 2 was ook aanwezig om tegen Landau 2 te spelen, ook daar viel een wedstrijd die rond de 4-4 lag net verkeerd...

Add a comment

Lees meer: Goes nipt ten onder tegen Landau op steroids

Goes A ruim langs HWP A

Na een overwinning op Goes B werd ook de volgende subtopper ruim verslagen. Tegen HWP werd bijna met de maximale score gewonnen.

Het is altijd weer even afwachten waar de (Zeeuws)Vlamingen mee op komen dagen. Deze keer bestond de ploeg uit Deleyn, De Zwart, van Rij en de zeer verrassende Debuck. Wist niet dat die uberhaupt bij HWP speelde. Een heel stuk sterker dan normaal dus... Wij misten onze Zeeuws-Vlaming (tegenwoordig dan) Sven en Hans had zichzelf blijkbaar opgesteld op bord 4 als vervanger.

 

Add a comment

Lees meer: Goes A ruim langs HWP A

Dramatische seizoensstart Goes 1

Goes heeft op bizarre wijze verloren van , met recht, angstgegner Bergen op Zoom. Zelfs tegen 7 spelers kregen we het niet voor elkaar te winnen?! Traditioneel kon Jos weer eens niet tegen BOZ maar de tegenstander kwam maar met 7 spelers (!) en ook nog eens 2 invallers... Dat moest wel gaan lukken. Daar leek het ook op zo stond Louis heel goed en ja van YT tegen een veel lager gerate speler kan ook alleen maar een puntje verwacht worden. Sven vond remise dan ook wel ok voor de gelegenheid aan 1. Toen... ging alles opeens mis. YT keek eens naar rechts... en zag opeens 2 koningen van BOZ in het midden staan?! JoeyB en David hadden zomaar verloren. Nu stonden beiden op het oog wel wat minder maar zo plots... Nog erger Louis had opeens remise. Maar die stond gewonnen?! Bij Maxim zat er niet meer in dan remise en zo was het 2,5-3,5. Bij Rinus gekeken en die stond ook gewoon verloren... Tja. DAN zelf maar winnen...

Add a comment

Lees meer: Dramatische seizoensstart Goes 1

Goes 1 sluit seizoen af in stijl

Het eerste heeft een buitengewoon matig seizoen in stijl afgesloten: Nadat de tegenstander op onbegrijpelijke wijze de nodige punten cadeau was gedaan vocht de ploeg zich nog terug naar een respectabele uitslag. Dat somt het hele seizoen eigenlijk wel mooi op… Voor de gelegenheid waren we compleet en op papier gewoon favoriet. Weliswaar stond de opponent qua MP voor ons maar op rating en op BP stonden wij gewoon ‘voor’. (Enkele) tegenstanders kwamen op het arrogante en irritante af binnen zetten wat de indruk gaf dat we tegen een zootje boeren of zo aan het spelen waren… Sommige spelers gingen hier duidelijk iets minder mee om dan anderen…

Add a comment

Lees meer: Goes 1 sluit seizoen af in stijl