Joey weer Zeeuws Kampioen Rapid

Voor de zoveelste keer heeft uw verslaggever het Zeeuws Kampioenschap Rapid gewonnen. De animo was laag en de animo uit Goes was zo mogelijk nog lager, met enkel YT op de deelnemerslijst. Op het laatst meldden Hans en Bas zich nog aan waardoor er nog serieuze tegenstand was voor de titelhouder. Hierdoor kwam het aantal deelnemers ook op 11 waardoor het indelingsprogramma in ieder geval 7 rondes uit kon spugen...

Het toernooi verliep opmerkelijk gelijkwaardig aan het Snelschaakkampioenschap. Daar was gewonnen met 100% - een nederlaag na een enorme blunder tegen Rogier van Gemert....

Hier was het precies hetzelfde. Bas en Hans werden betrekkelijk overtuigend verslagen waarna van Gemert in ronde 5 maar weer eens een volle toren cadeau werd gedaan. Hans deed de Souburger in ronde 6 nog zomaar een stuk cadeau maar wist dat met het nodige kunst en vliegwerk nog te winnen ook nadat wit zich mat in 1 liet zetten (vergezeld van een remiseaanbod overigens wat een zet eerder nog geaccepteerd zou zijn). Ook tegen Bas kreeg Hans een vol stuk cadeau in remisestelling waardoor hij ook op 6 uit 7 kwam. YT won eigenlijk de 6 partijen met betrekkelijk gemak. Dit betekende wel dat het (niet al te grote, door het beperkt aantal deelnemers) prijzengeld voor plaats  1 en 2 gedeeld moest worden. Op OR was de titel toch wel gewoon voor uw verslaggever die JP, Roeland, Bas, Hans, Alex en Sjaak versloeg.