Goes A verslaat HWP A

Met dank aan de teamgenoten. Het werd een wedstrijd met een (zwaar) gehavend Goes en dus mogen we content zijn met de matchpunten. Onder normale omstandigheden had het best 4-0 kunnen worden... Nu was Sven er niet bij. Door zijn rug gegaan... En uw verslaggever wilde toch perse spelen ondanks helse pijnen in het oog.. Waarschijnlijk had ik dan weer NIET mee gedaan als de match voor de rating had mee  geteld maar dat is nu eenmaal niet zo voor de avondcompetitie. Nu was de partij een ware beproeving voor YT. Jammer was dan dat tegenstander Andre Galle net een leuke variant op het bord bracht die ik pas 1x eerder op het bord had gehad in een officiele partij voor zover ik me kan herinneren (een rapidpartijtje tegen Bomans dat ik won jaren geleden). Had het geheel maanden geleden voorbereid maar wist niet alle details meer. Het gekozen plan door wit met Dg4 en Lf4 lijkt simpelweg foutief (zonder Houdini geraadpleegd te hebben) en dus staat zwart al heel erg lekker. De situatie op het bord was prettig maar de situatie in mijn oog werd slechter en slechter.. De door de huisarts gegeven verdoving was wel uitgewerkt en toen geconcludeerd werd dat Louis huizenhoog gewonnen stond en dat ook Jos een hele fijne stelling had werd remise aangeboden. Jeroen was zo aardig me een vlotte lift naar huis te bezorgen alwaar minimaal 75% van het weekend in bed werd doorgebracht. Volgens de oogarts is de wond in mijn oog inmiddels al 90% dicht dus dat gaat de goede kant op. 

Louis won inderdaad van Baaten. Hij stond al een kwaliteit en pion voor met aanval tegen de zwarte koning. Kan niet lang meer geduurd hebben. Jos kreeg het punt ook op het droge met dank aan een paardvork blijkbaar als we het verslag van Andre mogen geloven. De partij van B was wel een groot vraagteken voor uw verslaggever. B had vooral heel veel groepjes pionnen in een Sveshnikov maar wel redelijk stukkenspel. Hij had natuurlijk gewoon even het partijtje dat ik had doorgemaild van vorig jaar tegen de Vroe moeten naspelen want daar stond zwart na de opening al gewonnen. Nu ging het blijkbaar toch mis waardoor we op bordpunten helaas niet inlopen op Souburg A maar goed wel de matchpunten binnen.