Joey G bij koplopers PKS na 3 ronden

Uw verslaggever staat na 3 ronden bij de koplopers met 2,5 punt.  In ronde 1 en 2 werd gemakkelijk afgerekend met Albert Vermue en Willy Meulblok (leuke en ingewikkelde partij) waarna in ronde 3 het punt gedeeld werd met Hans Groffen. Hans had eerder betere kansen maar de koningsaanval werd afgeslagen waarna een interessant eindspel resteerde waarin voor beiden toch weinig eer meer te behalen viel. Joey en Maxim hebben allebei 1,5 punt. Maxim begon met een zege tegen Kedem waarna hij onderuit ging tegen Kees Nieuwelink. Voor ronde 3 werd de voorkeur gegeven aan het afdansen van zijn vriendin wat hem een halfje opleverde. Net zoveel als de Joey's dus! JoeyB won in ronde 3 namelijk niet van Alex ondanks een pion meer. Deze werd weggeblunderd waarna de zwarte koning op tijd op f8 was om de vrije h-pion te stoppen. In ronde 2 was wel (nipt) van Heijboer gewonnen. In ronde 1 werd echter verloren van talent Antink nadat een offer niet doorsloeg.